Aktualności

Krakdent

Międzynarodowe Targi Stomatologiczne Krakdent

 

Nasz zespół wziął udział w Targach Krakdent. 

Targi KRAKDENT to największe targi stomatologiczne w Polsce. Międzynarodowa wystawa produktów i usług z zakresu stomatologii, połączona z programem naukowym, skierowana jest do stomatologów, techników dentystycznych oraz higienistek i asystentek. 

Implanty zębowe

 

Jeżeli zastanawiasz się nad uzupełnieniem braków zębowych, to masz do rozważenia kilka możliwości: uzupełnienia ruchome, czyli wyjmowane protezy, lub uzupełnienia zamontowane na stałe w jamie ustnej, nie wyjmowane, czyli mosty albo korony na implantach.

Dziś postaramy się przybliżyć Państwu, na czym polega leczenie implantologiczne.

Wesołych świąt

Kochani pacjenci, nasi i nie nasi - czas Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny.
Dla niektórych jest to przeżycie religijne, dla innych spotkanie z tradycją, rodziną i wspomnieniami z dzieciństwa.
Święta to choinka i kolędy, zapach potraw, czas światełek, elfów, opowieści o reniferach i Świętym Mikołaju w saniach z prezentami, przesycone dziecięcą wiarą w idealny świat Świąt.

Wybielanie Prevdent

Bon Podarunkowy

Marzysz o białych świętach i szukasz pomysłu na świąteczny prezent dla ukochanej osoby?Bon Podarunkowy Dr Kinga
Proponujemy Państwu Bon Podarunkowy na wybielanie zębów metodą Prevdent.

Certyfikat Profesjonalisty- gwarancja jakości

  Otrzymaliśmy pięciogwiazdkowa, najwyższą ocenę w branżowym rankingu firm aleRanking. Działalność naszego gabinetu ma także najwyższe notowania na stronach google i naszej stronie facebook Stomatologia Dr Kinga. Bardzo nasz cieszą wspaniałe opinie naszych zadowolonych pacjentów, dziękujemy.

Licówki pełnoceramiczne IPS Emax 

 

Oto piękny, śnieżnobiały uśmiech naszej zadowolonej pacjentki. Taki wspaniały efekt korekty kształtu i koloru uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu najwyższej jakości licówek pełnoceramicznych IPS Emax, który jest jednym z najlepszych systemów dostępnych na światowym rynku.

Wybielanie zębów systemem Prevdent

Zęby wybielone systemem Prevdent, zobaczcie sami jaki piękny efekt. Zabieg łączy wybielanie zębów z jednoczesną regeneracją szkliwa. Wybielanie trwa od 1.5 do 3 godzin, jest bezbolesne, a uzyskany kolor pozostaje trwały przez okres kilku lat

Stomatolog Szczecin

Rocznica gabinetu Dr Kinga

Drodzy Pacjenci, Znajomi i Sympatycy!
Właśnie mija rok od czasu kiedy swoją działalność rozpoczął gabinet Dr Kinga.
Przygotowując nasze nowe miejsce pracy, za podstawowy cel obrałyśmy sobie stworzenie dobrej i przyjaznej dla Was przestrzeni.

Implanty zębowe Dentsply Sirona

 W naszym gabinecie stosujemy implanty jednej z czołowych marek światowych Dentsply Sirona. Są trwałe i niezawodne oraz wyglądają jak naturalne zęby.

Rejestracja telefoniczna 8.00 - 21.00