Implanty

Implanty

 

implanty zębów Szczecin Pacjentom, którzy przedwcześnie utracili uzębienie a zwykłe leczenie protetyczne jest niemożliwe lub niewystarczające mamy do zaoferowania implanty zębowe.

Implanty stanowią nowoczesną alternatywę dla tradycyjnego leczenia protetycznego u pacjentów, którzy posiadają odpowiednie warunki do ich wszczepienia. Szczególnie w przypadku osób z bezzębiem, którzy nie są w stanie zaakceptować ruchomych uzupełnień protetycznych.

W naszym gabineDr Kinga implantycie stosujemy implanty jednej z czołowych marek światowych Dentsply Sirona.

Leczenie implanto- protetyczne odbywa się na podstawie planu leczenia dostosowanego indywidualnie dla każdego pacjenta po uprzedniej diagnostyce radiologicznej oraz konsultacji z pacjentem w celu określenia warunków i możliwości ich wykonania a także oczekiwań pacjenta.

Niekiedy podczas planowania leczenia dochodzi do konieczności jego poszerzenia o dodatkowe zabiegi takie jak podniesienie dna zatoki szczękowej, augmentacja kości czy zabiegi związane z regeneracją tkanek miękkich.

Kompleksowe podeście i leczenie pozwala na osiągnięcie optymalnych rezultatów leczenia nawet w skomplikowanych przypadkach.

Rejestracja telefoniczna 8.00 - 21.00