Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna

 

Licowki emax

Współczesne czasy dyktują nam nowe standardy i wymagania dotyczące estetyki uśmiechu. Białe,  równe zęby są elementem koniecznym kształtującym nasz wizerunek, podkreślającym urodę i nadającym nam blask zdrowia i młodości. 

W obecnych czasach już nie wystarczy - jak dawno temu - mieć jakiekolwiek zęby, nie wystarczy też- jak kiedyś- mieć kompletne uzębienie, nie wystarczy też mieć po prostu zdrowe zęby . Obecnie zęby muszą być zdrowe, uzębienie kompletne, a do tego całość ma być biała, równa, zdrowa i wyrazista.  I właśnie stomatologia estetyczna zajmuje się poprawą wyglądu zębów zdrowych wykorzystując wszelkie dostępne techniki i materiały. 

Samo leczenie zębów wykonujemy zgodnie ze standardami estetyki, używając odpowiednich kompozytów, bondingu, materiałów hybrydowych, łączących ceramikę z żywicami,  dobierając kolor, kształt i sposób wykonania do najwyższych standardów stomatologii estetycznej. 

W ramach tej dziedziny wykonujemy licówki ceramiczne, porcelanowe, kompozytowe i hybrydowe, a także zabiegi wybielania zębów, korygujemy stłoczenia i nierEMAX.jpgówności za pomocą nakładek ( alignery ) maskując niedoskonałości natury w celu nadania uśmiechowi blasku i piękna. 

Każdorazowo zaczynamy proces leczenia konsultacją, aby dokładnie poznać potrzeby i oczekiwania pacjenta i odpowiednio dobrać dla niego metodę leczenia. W razie konieczności wykonujemy niezbedna diagnostykę oraz przedstawiamy wizualizację efektu końcowego. 

Zapraszamy na konsultację

Rejestracja telefoniczna 8.00 - 21.00