Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza Szczecin

 

 

 

 

Jak w każdym gabinecie stomatologicznym ogólnym, usługi z tego zakresu stanowią najczęściej wykonywane zabiegi w gabinecie. Profilaktyka i leczenie choróbdentysta niebuszewo tkanek twardych zęba, przede wszystkim próchnicy, jest to podstawowa czynność w naszej codziennej praktyce pozwalająca zachować zdrowe zęby, ładny uśmiech, uniknąć bólu i utrudnień w codziennym funkcjonowaniu.

W obecdentysta szczecin niebuszewonych czasach leczenie zachowawcze to nie tylko uzupełnienie ubytku wypełnieniem, to przede wszystkim odtworzenie struktury, a także naturalnego, estetycznego wyglądu zniszczonego zęba, zapewnienie odbudowie trwałości na długie lata i szczelności. To również odtworzenie prawidłowej relacji zgryzowej, czyli przywrócenie zęba do prawidłowej funkcji żucia i ochronie całego aparatu żucia przed następstwami choroby próchnicowej.

Leczenie to dla nas również albo i przede wszystkim leczenie w pełnym komforcie, w poczuciu bezpieczeństwa, dające wrażenie delikatności, ciepłej opieki i troski, pozbawione bólu i przykrych wspomnień. Przyjazna i bezstresowa atmosfera zachęca do kolejnej wizyty.

Większość naszych pacjentów to osoby, z którymi nawiązujemy długą, wieloletnią współpracę, leczymy całe rodziny i różne pokolenia, co tworzy obustronną więź i jest niewątpliwym atutem leczenia w naszym gabinecie. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, według jego potrzeb, poświęcając każdemu taką ilość czasu i uwagi, jakiej potrzebuje, niezależnie od faktycznej potrzeby leczenia czy ciężkości zabiegu.

W celu osiągnięcia jak najlepszej jakości wypełnień, stosujemy w naszym gabinecie najwyższej jakości materiały światłoutwardzalne do odbStomatologia_DrKinga.jpgudów bezpośrednich, wypełnień i prac opartych na kompozytach oraz wiodących na rynku żywic łączących. Sprzęt na którym pracujemy jest to najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny, a do leczenia wykorzystujemy mikroskop zabiegowy, laser stomatologiczny, ultradźwięki. Do dyspozycji, wspomagająco, przy każdym fotelu mamy punktowy aparat rtg, a używane przez nas narzędzia są najwyższej jakości, która jest regularnie sprawdzana i weryfikowana.

Na wykonane wypełnienia udzielamy gwarancji , której zasady i warunki określone są w cenniku lub w specjalnych przypadkach ustalane są indywidualnie.

Przy regularnych wizytach kontrolnych gwarancja ulega przedłużeniu.

Rejestracja telefoniczna 8.00 - 21.00