Wybielanie Zębów

Wybielanie Zębów

 

Aleksandra Kawalek system prevdent wybielanie

Oferujemy Państwu wybielanie zębów systemem Prevdent. 

Jest to nowoczesny zabieg, który łączy wybielanie zębów z jednoczesną regeneracją szkliwa. 

Dzięki połączeniu środka wybielającego z nanohydroksyapatytem, który jest naturalnym budulcem szkliwa, możliwe stało się wybielanie i odbudowa tkanek zęba jednocześnie, podczas tego samego zabiegu. Uzyskujemy efekt pięknego wybielenia,  połysku i gładkości szkliwa przy braku narażenia pacjenta na nadwrażliwość pozabiegową. 

Tradycyjne wybielanie nakładkowe jest przeciwskazane u pacjentów z nadwrażliwością zębów, gdyżwybielanie.jpg sam zabieg takie dolegliwości generuje. Tutaj, w systemie Prevdent, nie dość że nie dochodzi do rozwinięcia nadwrażliwości, to dodatkowo możemy uzyskać efekt zniesienia tej nieprzyjemnej dolegliwości. Szkliwo zostaje wzmocnione, wysycone hydroksyapatytem, a efekt pięknego wybielenia jest dodatkowym atutem tej terapii.

Zabieg trwa od 1.5 do 3 godzin, jest bezbolesny, a uzyskany kolor pozostaje trwały przez okres kilku lat.Nie dochodzi też do całkowitego powrotu zębów do barwy wyjściowej. Efekt rozjaśnienia pozostanie trwale, w stopień tego efektu zależy od rodzaju szkliwa, ale przede wszystkim od nawyków pacjenta ( picie kawy, herbaty, palenie papierosów pogarszają utrzymanie wyników wybielania).

Tzw biała dieta obowiązuje tylko przez 2-3 dni .

Zalecane również przy nadwrażliwości, przebarwieniach szkliwa, pęknięciach, plamach.

 

Rejestracja telefoniczna 8.00 - 21.00